Pes 2013 güncelleme sorunu ( Çözüldü)

Pes 2013 en çok sevilen oyunlardan. Ancak bazı bilgisayarlarda kurulum yapılırken hata alınıyor.  Sizlere Pes 2013 güncelleme sorununda "Kurulum yapılırken hata" uyarısının çözümünü anlatacaz.

İşte çözüm:
Windows 7:
 
Bilgisayarım'dan Yerel Disk (C:) -->ProgramData içine yoksa KONAMI klasörü oluşturuyoruz --> Daha sonra KONAMI klasörünün içine Pro Evolution Soccer 2013 klasörü oluşturuyoruz. Daha sonra Pro Evolution Soccer 2013 klasörünün içine download klasörü oluşturuyoruz.Bu işlemleri tamamladıktan sonra oyuna girerek Pes 2013'nüzü güncelleyebilirsiniz.
 
Önemli Not: ProgramData klasörü gizli dosyadır.ProgramData klasörünü görmek için gizli dosya ve klasörleri görünür yapmalısınız.Eğer bilmiyorsanız:
 
Gizli Dosya ve Klasörleri Görünür Yapmak İçin:
Bir klasöre girin --> Üstten Düzenle sekmesi --> Klasör ve arama seçenekleri --> Üst kısımdan Görünüm sekmesi --> Gelişmiş ayarlar kısmından Gizli dosya,klasör ve sürücüleri göster'i seçin --> Uygula --> Tamam.
Çözüm budur. Sonuçları yazabilirsiniz..
 pes 2013 güncelleme sorunu, pes 2013 güncelleme sorunu çözüldü, pes 2013 güncelleme sorunu nasıl çözülür, pes 2013 kurulum yapılırken hata sorunu giderildi

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi