GTA 5 ne zaman çıkıyor? ( İşte tarihi)

GTA tutkunlarına müjde! Dört gözle beklenen GTA 5'in bilgileri sızdırıldı.

Peki GTA 5 ne zaman çıkacak?

Alınan bilgilere göre GTA 5 17 Eylül'de sizlerle buluşacak!

Oyundan kareler :

GTA 5 Resimleri

İlk başlarda her karakterde 9 adet birbirinden farklı özelliklerinolduğu belirtilen oyunda yeteneklerin gelişmesi de görevleri yaptıktan sonra daha da artacak.

Bu birbirinden farklı özelliklikteki karakterlerin bulunduğu oyunda her karakterin kendine has üstün özellikleri bulunuyor. Bu yeteneklerden Michael zamanı yavaşlatma,Trevor yüksek hasar verip az hasar alma ve Franklin de araç sürerken zamanı durdurabilme gibi ekstra özelliklere sahip.Oynanış konusunda da değişik özelliklere sahip örneğin karakterlerden Michael daha yavaş hareket ediyor.

Araçlara yeni yeni özellikler eklendi. Örneğin : Araçların rengini ,camlarını,tekerlekleri,jantları,ızgaralarını vs. değiştirebildiğiniz.

Peki GTA 5 Sistem gereksinimleri nedir? GTA 5 oynamak için özellikler nelerdir?


    Hard Disk’te en az 30-35 GB boş alan bulunması.
    DirectX 10 üzerini destekleyen 256 Bit ekran kartları.
    Windows 7 64 bit. Hemen herkes Windows 7 kullanır ama, 64 bit kullanıcı sayısının ne kadar fazla olduğu da tartışılır.64 Bit ile daha fazla oyun deneyimi sağlıyor Rockstar Games.
    Intel i3-5 veya 7 işlemci seti, ki bu da yeni nesil bilgisayarları işaret ediyor.3.nesil teknoloji ile bu tür oyunlarda sorun yaşanmayacağına işaret ediyor.
 

İyi oyunlar..

gta 5 ne zaman cıkacak, gta 5 ne zaman cıkıyor, gta 5 siparis ver, gta 5 indir, gta 5 videoları, gta 5 yeni videolar, gta 5 full indir, gta 5 tek link indir, gta 5 sistem gereksinimleri

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi