Facebook sayfa nasıl silinir? Resimli ve uygulamalı anlatalım! (2013)

Facebook her sene hemen hemen yeni bir değişikliğe gidiyor. İnsanlar zamanla alışmaya çalışıyor ancak alışana kadar yeni bir sürüme geçiyor :) Önceleri zaman tüneli ve daha değişik uygulamalarla karşımıza çıkan Facebook şimdi de yeni bir sayfa stiliyle karşımıza çıkıyor. Netten araştırdığım kadarıyla insanlar sayfalarını nasıl sileceğini çok merak ediyor. Bir de sayfa hemen siliniyor mu diye soruyorlar? Sayfayı silmek için 14 gün beklemek mi gerekir diye soruyolar. Biz bunlara cevap arayacağız..

Facebook sayfa nasıl silinir? (Resimli anlatım)

Evet silme işlemimiz bu kadar.

Peki 14 gün beklemek mi gerekir?

Evet son sürümde yapılması gereken 14 gün beklemektir. Facebook sayfa sahiplerine 14 gün süre tanıyor. Eğer vazgeçerseniz 14 gün içerisinde tekrar geri yükleyebilirsiniz. Seçeneklerde sayfayı yayından kaldır derseniz sadece yöneticiler görebilir.

Hepsi bu kadar :) Kolay gelsin.

facebook sayfa silme, facebook nasıl sayfa silinir, facebook sayfa silemiyorum, facebook sayfa silme 2013, facebook sayfa yayından kaldır, facebook sayfa sildirme, facebook yonetici ayarları, Facebookta açtığım sayfayı silemiyorum ,Face değişti artık sayfalar nasıl siliniyor, değişen facebookta sayfa silme, sayfayı kalıcı olarak silme nerde, 2013 facebook sayfa silme resimli anlatım, Face sayfa silmek videolu anlatım ,Facebook'ta sayfa silmek görsel anlatım

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi