Beşiktaş'ın Stadı Vodafone Arena oldu!

Beşiktaş uzun zamandır kendine sponsor arıyordu. Vodafone ile uzlaşmaya çalışan Beşiktaş anlaşmayı bayramdan sonraya bırakmıştı.  Bu sabah saatlerinde ise Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vodafone ile yapılan sponsorluk anlaşmasını KAP'a bildirdi.

KAP'a yapılan açıklama şu şekilde:

"Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında 2014/2015 sezonundan başlamak üzere forma göğüs reklamı (ana sponsorluk) için 3+2 yıllık toplam 29 milyon Amerikan Doları tutarında anlaşma yapılmıştır. Ayrıca, hakim ortağımız Beşiktaş Jimnastik Kulübü Derneği ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında sözleşme tarihinden itibaren başlamak üzere; reklam hakları, stadyum isim hakkı sponsorluğu ve stadyum teknoloji alt yapı yatırımı için 10+5 yıllık toplam 116 Milyon Amerikan Doları tutarında anlaşma yapılmıştır."

Bu açıklamanın üzerine Beşiktaş'ın yeni stadının adı Vodafone Arena oldu!

Sosyal medya yıkılıyor

Beşiktaş'ın stadının adının Vodafone Arena olmasından sonra sosyal medya yıkıldı. Beşiktaş taraflarının bile rahatsız olduğu isimden diğer takım tarafları dalga geçer oldu.

Bazı tweetler:

Burası "Vodafone Arena" burdan çıkış yok... ne kadar zorlasan olmuyor! "Beşiktaş İnönü Spor Kompleksi Vodafone Arena" ...buda çok uzun!

Bizim stadın adı ''TT Arena'' diye söylenen, ''Bizim ismimiz değişmez.'' diyen Beşiktaş'lıların stadlarının ismi ''Vodafone Arena'' oldu.

Özentiliğe bak vodafone arena nedir ya :D hepsi galatasaraydan :D

Vodafone Arena mi tamam gulmeyecem -_-

vodafone arena nedir?, vodafone arena sosyal medya, vodafone arena twitter, vodafone arena facebook, besiktasın ismi vodafone arena oldu, besiktasin ismi vodafone arena, Vodafone arena

vodafone aréna pláza

hisense arena

rod laver arena employment

mopt coming events

tennis centre parking

rod laver jobs

 

Yorumlar
Ziyaretçi Ziyaretçi